1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Laurant Buzoku
Aktiviteti i fundit:
4 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
10 Dhjetor 2017
Postimet:
11
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Maj 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Laurant Buzoku

Anëtar, Mashkull, 21

Laurant Buzoku për herë të fundit ishte:
4 Shkurt 2018