1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
LanAliu
Aktiviteti i fundit:
29 Maj 2020
Anëtarësuar:
25 Prill 2015
Postimet:
248
Pëlqimet:
43
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Tetor 22
Vendndodhja:
Prishtinë

Shpërndaje faqen

LanAliu

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtinë

LanAliu për herë të fundit ishte:
29 Maj 2020