1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
L0RD.#
Aktiviteti i fundit:
28 Nëntor 2016
Anëtarësuar:
23 Korrik 2015
Postimet:
63
Pëlqimet:
16
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

L0RD.#

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25

L0RD.# për herë të fundit ishte:
28 Nëntor 2016