1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Kushttr1m.
Aktiviteti i fundit:
2 Gusht 2016
Anëtarësuar:
21 Qershor 2010
Postimet:
372
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 2

Ditëlindja:
3 Prill 1996 (Mosha: 24)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
HIGH

Shpërndaje faqen

Kushttr1m.

Anëtar Aktiv, 24, nga HIGH

Kushttr1m. për herë të fundit ishte:
2 Gusht 2016