1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kushtrim94
Aktiviteti i fundit:
8 Janar 2019
Anëtarësuar:
25 Dhjetor 2016
Postimet:
55
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Maj 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

kushtrim94

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25

kushtrim94 për herë të fundit ishte:
8 Janar 2019