1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kushtrim91
Aktiviteti i fundit:
16 Shtator 2020
Anëtarësuar:
17 Prill 2017
Postimet:
2
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Nëntor 1991 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

kushtrim91

Anëtar, Mashkull, 28

kushtrim91 për herë të fundit ishte:
16 Shtator 2020