1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Kurtish
Aktiviteti i fundit:
25 Shtator 2014
Anëtarësuar:
25 Shtator 2014
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Maj 1997 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Prizren

Shpërndaje faqen

Kurtish

Mashkull, 23, nga Prizren

Kurtish për herë të fundit ishte:
25 Shtator 2014