1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kumanova22
Aktiviteti i fundit:
1 Shtator 2016
Anëtarësuar:
2 Korrik 2016
Postimet:
26
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Tetor 1976 (Mosha: 43)

Shpërndaje faqen

kumanova22

Anëtar, Mashkull, 43

kumanova22 për herë të fundit ishte:
1 Shtator 2016