1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Kujtim11 is Following

 1. *VLORI*

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 28
  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
 2. -em-

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 32
  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. 01kujtimi01

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. agonn1

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 26
  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Alban16

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 30, nga Gjirokaster
  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
 7. AlbaNi1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. albertbytyqi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 32, nga Kosove
  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
 9. albtech

  Anëtar, Mashkull, nga Tirane, Shqiperi
  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. amerika123456

  Anëtar, Mashkull, 25
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 11. ano0n

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga ../
  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
 12. arditkrasniqi

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 13. Arian Al

  Anëtar Fillestar, 21, nga Prizren
  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
 14. armend zeqiri

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 27, nga Cegrane, Čegrane, Macedonia
  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
 15. arsimz

  Anëtar, Mashkull, 37
  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
 16. AstritKS

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 27
  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
 17. Atlanti

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
 18. Auron Ismajli

  Anëtar, Mashkull, 20
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 19. AVM Digital

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 21, nga Tirana, Albania
  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
 20. BaBLoKu

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48