1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Kujtim11
Aktiviteti i fundit:
15 Shkurt 2017
Anëtarësuar:
13 Maj 2016
Postimet:
63
Pëlqimet:
42
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Dhjetor 2000 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Kujtim11

Anëtar Fillestar, Mashkull, 22

Kujtim11 për herë të fundit ishte:
15 Shkurt 2017