1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
krasniqi01
Aktiviteti i fundit:
1 Dhjetor 2020 në ora 22:09
Anëtarësuar:
27 Mars 2019
Postimet:
66
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Dhjetor 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

krasniqi01

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21

krasniqi01 për herë të fundit ishte:
1 Dhjetor 2020 në ora 22:09