1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Konnty
Aktiviteti i fundit:
18 Qershor 2018 në ora 16:57
Anëtarësuar:
28 Janar 2015
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Shtator 1992 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Konnty

Anëtar, Mashkull, 25

Konnty për herë të fundit ishte:
Engaged in conversation, 18 Qershor 2018 në ora 16:57