1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Komandanti
Anëtarësuar:
10 Qershor 2011
Postimet:
500
Pëlqimet:
29
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Prill 1986 (Mosha: 34)
Vendndodhja:
Kline
Profesioni:
It Technic

Shpërndaje faqen

Komandanti

Anëtar i Njohur, Mashkull, 34, nga Kline