1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të KMN

 1. KMN liked DardanDaci's post in the thread Si të pranohemi në AdSense ?.

  Këto jan disa nga kriteret që duhet ti kete faqja juaj, per tu pranuar ne AdSense. Të ketë përmbajtje kualitative. Krijoni faqet:...

  22 Shkurt 2019 në ora 18:28
 2. KMN liked Blerton's post in the thread Hakohen 10-Ueb faqe serbe nga Kosova Hackers Army.

  Vet fotografia tregon per seriozitetin e tyre ! Sql injection on firee :tearsofjoy:

  17 Shkurt 2019 në ora 23:07
 3. KMN u përgjigjë tek tema Pyetje Pyetje............

  :D:D:D:D:eek::eek::eek::rolleyes:

  17 Shkurt 2019 në ora 21:14
 4. KMN liked bi0's post in the thread Hakohen 10-Ueb faqe serbe nga Kosova Hackers Army.

  Te duhet vetem 1 min research qe te gjesh identitetin e tyre :D , ( sa vjet , emrin , ku banojn etc.... ) dhe po ishte siq mendova foto...

  17 Shkurt 2019 në ora 21:12
 5. KMN postoi një temë të re.

  Hakohen 10-Ueb faqe serbe nga Kosova Hackers Army

  Sot Me rastin e shënimit të 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, një grup i hakerëve kosovarë, “Kosova Hackers Army”, i ka vënë jashtë...

  Forum: Siguria në Ueb

  17 Shkurt 2019 në ora 16:47
 6. KMN liked @science's post in the thread Numri i telefonit ????/.

  shkruje ti Kim Jong-un edhe shiko :D

  16 Shkurt 2019
 7. KMN u përgjigjë tek tema Numri i telefonit ????/.

  nuk besoj qe ka ndonje program qe mund ta shikoje vendodhjen e numrit te telit ate program ndoshta mund ta kete policia ose ndonje...

  16 Shkurt 2019
 8. KMN u përgjigjë tek tema Forumi nuk hapet.

  edhe une e kam ket problem um del cloudflare error 502 internal server

  16 Shkurt 2019
 9. KMN liked @science's post in the thread Forumi nuk hapet.

  Thua që serveri i itshqip është mbingarkuar, do të ishtë mirë që itshqip të ketë nje mënyre financimi që antarët të kontribonin për një...

  16 Shkurt 2019
 10. KMN liked Poshnjari's post in the thread Forumi nuk hapet.

  Bukur do ishte. Por qe të bëhet kjo duhet të bëhen disa pastrime dhe duhen më shumë artikuj ndihmues. Mjerisht forumi është bere nje...

  16 Shkurt 2019
 11. KMN liked DardanDaci's post in the thread Pyetje si te hapi nje webfaqe.

  Pershendetje nese je i interesuar per hosting ne ofrojm me qmime me te lira ne treg tek dedi.al poashtu ke mundesine e instalimit te...

  16 Shkurt 2019
 12. KMN u përgjigjë tek tema Pyetje Qfar duhet te bej qe ti terheqi parate nga google adsense.

  Prsh tash e ke verifiku adresen ty tvjen ne shpi ni qek te cilen duhesh me thy me nje bank si Raifesen ose NLB bank tjerat nuk e...

  16 Shkurt 2019