1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members KMN is Following

 1. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. dr_iton

  MSc. Inxhinier i Softuerit, Mashkull, nga Podujevë
  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
 4. F.Ndrecaj

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 29, nga Suharekë
  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
 5. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178