1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
KMN
Aktiviteti i fundit:
21 Nëntor 2018 në ora 13:36
Anëtarësuar:
18 Tetor 2018
Postimet:
69
Pëlqimet:
24
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Korrik 1999 (Mosha: 19)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
??

Shpërndaje faqen

KMN

Anëtar Fillestar, Mashkull, 19, nga Gjilan

KMN për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Pagesat e Adsense ne bankat shqiptare, 21 Nëntor 2018 në ora 13:36