1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
KingKong
Aktiviteti i fundit:
20 Gusht 2018 në ora 02:55
Anëtarësuar:
5 Shkurt 2017
Postimet:
97
Pëlqimet:
32
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

KingKong

Anëtar Fillestar, Mashkull

KingKong për herë të fundit ishte:
20 Gusht 2018 në ora 02:55