1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Kingking12a
Aktiviteti i fundit:
24 Tetor 2018
Anëtarësuar:
18 Nëntor 2016
Postimet:
39
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Ditëlindja:
21 Maj 1997 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Kingking12a

Anëtar, 26

Kingking12a për herë të fundit ishte:
24 Tetor 2018