1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kelvin
Aktiviteti i fundit:
5 Mars 2019
Anëtarësuar:
22 Korrik 2018
Postimet:
15
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Tetor 1966 (Mosha: 54)

Shpërndaje faqen

kelvin

Anëtar, Mashkull, 54

kelvin për herë të fundit ishte:
5 Mars 2019