1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të KastriotKoti

 1. KastriotKoti liked getrich's post in the thread Pyetje AdSense invalid clicks ket muaj?.

  Krejtve qet muj ju kan nal ma shume invalid , so tu e dasht social traffic google mo.

  2 Korrik 2020 në ora 00:56
 2. KastriotKoti postoi një temë të re.

  Pyetje AdSense invalid clicks ket muaj?

  Pershendetje deshta me ju pyt a ju kan ndal shum invalid clicks ket muaj ose ma shum se muajt tjer sepse ket muaj mi paska hek 131 euro...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  1 Korrik 2020 në ora 17:42
 3. KastriotKoti liked bmwplako's post in the thread Pyetje Payoneer Update.

  Une e kom provu sot me bo terheqje vetem per me ju trengu ne forum dhe ka funksionu . Suksese gjithve .

  30 Qershor 2020 në ora 20:23
 4. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  A ka provu najkush me terheq prej dje me kart payoneerit edhe a i ka funksionu?

  30 Qershor 2020 në ora 16:12
 5. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Veq le ti qet te Balanci vlla si maheret se qysh e ceka Payoneeri na ka dhon mundsi me bo add bank account edhe me i bo withdraw nkart

  27 Qershor 2020
 6. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Vetem ti pranon pagesat vlla se per terheqje ja bojm Withdraw qysh e kan cek payoneeri, tuten e kem qe mos po naj mbajn paret freez...

  27 Qershor 2020
 7. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Po kete e kam perkthy vlla edhe une me translate, po 1 sen nuk e kuptova saktsisht kjo a vlen edhe per pagesat e Adsense e kto e qe...

  27 Qershor 2020
 8. KastriotKoti liked bmwplako's post in the thread Pyetje Payoneer Update.

  Siç mund ta keni parë në lajme, Wirecard AG paraqiti për falimentim të enjten. Karta juaj e Parapaguar e Payoneer Mastercard® lëshohet...

  27 Qershor 2020
 9. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Shqiptarski qashtu vlla po dojm me na spjegu dikush sosht per UK vlla osht vetem per EUR, WIRECARD AG ne Gjermani qe osht sa e kuptova...

  27 Qershor 2020
 10. KastriotKoti u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Qysh pe kuptoj une man pagesat qe i marim prej klientav munen mu bo Withdraw se mun me ti dergu vetem permes e-mail te payoneerit kurse...

  27 Qershor 2020
 11. KastriotKoti postoi një temë të re.

  Pyetje Payoneer Update

  Pershendetje a i ka ardhur ndokujt ky njoftim sot edhe sa mujta me kuptu dmth pagesat qe vin nuk mujm me i terheq mo permes Payoneer?...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  27 Qershor 2020