1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members kastrio kola is Following

 1. Blond

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. FitimKurteshi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,246
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
 3. getrich

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 33
  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
 4. Lion

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16