1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të kastiot

 1. kastiot postoi një temë të re.

  Malwarebytes license key??

  Pershendetje A ka ndokush prej jush licensen e ketij programi

  Forum: Programim

  19 Shkurt 2019 në ora 21:56
 2. kastiot u përgjigjë tek tema Si te postojm diqka ne google???.

  un mendova psh te shkruash ndonje ese apo diqka tjeter ne te.

  19 Shkurt 2019 në ora 21:50
 3. kastiot u përgjigjë tek tema Pyetje A dergohen screen shot ne story ne insta.

  Besoj qe per mua e ke fjalen,jo une e perdori:);)

  19 Shkurt 2019 në ora 21:49
 4. kastiot postoi një temë të re.

  Si te postojm diqka ne google???

  Pershendetje: Si te postojm ne google foto apo ndonje shkrim,apo ndonje link te youtubes etj. A mund ti mi tregoni se si duhet vepruar....

  Forum: Biseda të Lira

  19 Shkurt 2019 në ora 12:44
 5. kastiot postoi një temë të re.

  Program per android per foto

  Pershendetje: -Cfare programi me sugjeroni per foto me i be me te mire me efekte etje

  Forum: Android

  18 Shkurt 2019 në ora 19:51
 6. kastiot u përgjigjë tek tema Pyetje A dergohen screen shot ne story ne insta.

  qfar pyetje :(:(

  18 Shkurt 2019 në ora 19:33
 7. kastiot u përgjigjë tek tema Numri i telefonit ????/.

  çfare eshte Shkahagah

  16 Shkurt 2019