1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members kastiot is Following

 1. BesiAlbania

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Detroit,MI
  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Erdin Fazliu

  Anëtar Fillestar, 28
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. tin01

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16