1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kastiot
Aktiviteti i fundit:
26 Prill 2019 në ora 08:27
Anëtarësuar:
16 Dhjetor 2018
Postimet:
41
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1992 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

kastiot

Anëtar, Mashkull, 26

kastiot për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Problem me iPhone 6S, 26 Prill 2019 në ora 08:27