1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
kaqiku
Aktiviteti i fundit:
15 Dhjetor 2014
Anëtarësuar:
19 Prill 2010
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Maj 1911 (Mosha: 109)
Vendndodhja:
Suedi
Profesioni:
hajn pa shkoll

Shpërndaje faqen

kaqiku

Anëtar, Mashkull, 109, nga Suedi

kaqiku për herë të fundit ishte:
15 Dhjetor 2014