1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
KALORESI
Aktiviteti i fundit:
31 Tetor 2019
Anëtarësuar:
14 Mars 2015
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Janar 1949 (Mosha: 71)

Shpërndaje faqen

KALORESI

Mashkull, 71

KALORESI për herë të fundit ishte:
31 Tetor 2019