1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
KALI-ALB
Aktiviteti i fundit:
22 Shtator 2017 në ora 17:18
Anëtarësuar:
28 Tetor 2016
Postimet:
461
Pëlqimet:
80
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 2

Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Iliria
Profesioni:
Self Work

Shpërndaje faqen

KALI-ALB

Anëtar Aktiv, nga Iliria

(/7.1) 9 Shtator 2017

KALI-ALB për herë të fundit ishte:
22 Shtator 2017 në ora 17:18