1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
K1XDesign
Aktiviteti i fundit:
19 Janar 2018
Anëtarësuar:
5 Mars 2017
Postimet:
22
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Mars 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

K1XDesign

Anëtar, Mashkull, 21

K1XDesign për herë të fundit ishte:
19 Janar 2018