1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të -K-M-

 1. -K-M- postoi një temë të re.

  Pyetje Per nje plugin ne wp

  Pershendetje A egziston ndonje plugin qe munde me shtu meta keywords psh Insurance, Travel Etj... qellimi eshte qe me pas mundesi...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  15 Korrik 2019 në ora 12:55
 2. -K-M- u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Qka ta merr menja me chek a mujn bojn naj dollover ? Puntort

  13 Korrik 2019 në ora 11:21
 3. -K-M- liked FitimKurteshi's post in the thread Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Kshill prej meje : Mas miri osht me pas qasje n'llogarin e bankes online me kqyr ti online ne qofse dalin paret n'llogari e bon ni scren...

  13 Korrik 2019 në ora 11:19
 4. -K-M- u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Vallahin vlla inshalla zoti t'nihmon. Une prej marsit €8k nuk po mundet google me mi dergu, qka kam kuptu une seni ma i mire eshte me chek.

  12 Korrik 2019 në ora 16:26
 5. -K-M- u përgjigjë tek tema Diskutim fitimet e mia ne youtube.

  Bohet mir

  12 Korrik 2019 në ora 16:23
 6. -K-M- u përgjigjë tek tema Diskutim fitimet e mia ne youtube.

  Puno me shum se pak jan $1.4k per 1 vite pune eshte shume pak. Une me shum se $3k i kam te fituara per 2muj me popunder paramendo tash...

  11 Korrik 2019 në ora 09:37
 7. -K-M- u përgjigjë tek tema Pyetje Per Payoneer dhe ATM.

  Hej flm per pergjigjet. Po dje mbremje me dolen ne balance.. ama diqka dje nuk ish kan dita e atm-ve se shum fee mra me pagu per 300€...

  11 Korrik 2019 në ora 08:19
 8. -K-M- postoi një temë të re.

  Pyetje Per Payoneer dhe ATM

  Deshta me i terhek 300€ sot ne bkt atm me payoneer dhe aty mtha nuk mundemi me kry transaksionin plus mqitke jepe pinin e ri krejt...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  10 Korrik 2019 në ora 15:50