1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Juxhin12
Aktiviteti i fundit:
12 Prill 2019
Anëtarësuar:
14 Dhjetor 2017
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Gusht 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Juxhin12

Anëtar, Mashkull, 29

shes instagram me follow shqiptar dhe te huaj te interesuarit DM 4 Nëntor 2018

Juxhin12 për herë të fundit ishte:
12 Prill 2019