1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
jusi jusi
Aktiviteti i fundit:
13 Maj 2020
Anëtarësuar:
12 Maj 2020
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Janar 1996 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

jusi jusi

Anëtar, Mashkull, 27

cfar duhet te bej mund te me ndihmoj dikush ktu 13 Maj 2020

jusi jusi për herë të fundit ishte:
13 Maj 2020