1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Joshi Williams
Aktiviteti i fundit:
29 Qershor 2020
Anëtarësuar:
1 Qershor 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Maj 1988 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Singapore
Profesioni:
Business Service

Shpërndaje faqen

Joshi Williams

Mashkull, 32, nga Singapore

ISO 15189 Certification singapore 1 Qershor 2020

Joshi Williams për herë të fundit ishte:
29 Qershor 2020