1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
jonny
Aktiviteti i fundit:
19 Korrik 2019
Anëtarësuar:
9 Korrik 2019
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Ditëlindja:
2 Janar 1989 (Mosha: 34)

Shpërndaje faqen

jonny

Anëtar, 34

jonny për herë të fundit ishte:
19 Korrik 2019