1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Joni93
Aktiviteti i fundit:
14 Dhjetor 2018 në ora 11:57
Anëtarësuar:
8 Maj 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
10
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Qershor 1993 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Joni93

Mashkull, 25

Joni93 për herë të fundit ishte:
14 Dhjetor 2018 në ora 11:57