1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Joker111
Aktiviteti i fundit:
20 Shtator 2020 në ora 14:06
Anëtarësuar:
30 Gusht 2020
Postimet:
10
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Qershor 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Joker111

Anëtar, Mashkull, 20

Joker111 për herë të fundit ishte:
20 Shtator 2020 në ora 14:06