1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Johnny
Aktiviteti i fundit:
15 Tetor 2017 në ora 13:33
Anëtarësuar:
16 Dhjetor 2016
Postimet:
164
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Tetor 1993 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Johnny

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24

Johnny për herë të fundit ishte:
15 Tetor 2017 në ora 13:33