1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Johan
Aktiviteti i fundit:
16 Korrik 2017
Anëtarësuar:
28 Qershor 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Mars 1999 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Johan

Mashkull, 19

Johan për herë të fundit ishte:
16 Korrik 2017