1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
joBs
Aktiviteti i fundit:
18 Shtator 2020
Anëtarësuar:
29 Dhjetor 2018
Postimet:
20
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shtator 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

joBs

Anëtar, Mashkull, 22

joBs për herë të fundit ishte:
18 Shtator 2020