1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Jisan
Aktiviteti i fundit:
27 Nëntor 2020
Anëtarësuar:
16 Prill 2020
Postimet:
116
Pëlqimet:
30
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Janar 1999 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Jisan

Anëtar Aktiv, Mashkull, 22

Jisan për herë të fundit ishte:
27 Nëntor 2020