1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për JetmirKs

  1. 10
    I dhënë: 6 Qershor 2019

    Urime Ditëlindjen!

    Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

  2. 2
    I dhënë: 4 Tetor 2018

    I pëlqyeshëm!

    Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

  3. 5
    I dhënë: 4 Tetor 2018

    Anëtarë i rregullt

    30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

  4. 1
    I dhënë: 7 Korrik 2018

    Postimi i parë

    Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.