1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
jetliri1112
Aktiviteti i fundit:
23 Tetor 2019 në ora 18:44
Anëtarësuar:
4 Qershor 2017
Postimet:
106
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Prill 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

jetliri1112

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24

jetliri1112 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Rreth ndrrimit te DNS, 23 Tetor 2019 në ora 18:44