1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Jeronim
Aktiviteti i fundit:
28 Mars 2017
Anëtarësuar:
4 Shkurt 2010
Postimet:
60
Pëlqimet:
20
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Nëntor 1993 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Jeronim

Anëtar Fillestar, Mashkull, 26

Science is a matter of perspective. 22 Janar 2017

Jeronim për herë të fundit ishte:
28 Mars 2017