1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
jani Baçi
Aktiviteti i fundit:
8 Gusht 2016
Anëtarësuar:
9 Shtator 2013
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Tetor 15
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Gjirokaster,Albania
Profesioni:
Professor of Mathematics and Computer Science

Shpërndaje faqen

jani Baçi

Mashkull, nga Gjirokaster,Albania

¤ HTTPS - Hyper Text Transfer Protocol Secure. 8 Gusht 2016

jani Baçi për herë të fundit ishte:
8 Gusht 2016