1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
james
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2017 në ora 14:34
Anëtarësuar:
2 Maj 2017
Postimet:
83
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Shkurt 1999 (Mosha: 18)

Shpërndaje faqen

james

Anëtar Fillestar, Mashkull, 18

james për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Shpejtesia internetit tuaj, 27 Korrik 2017 në ora 14:34