1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
izet1
Aktiviteti i fundit:
11 Tetor 2015
Anëtarësuar:
20 Maj 2014
Postimet:
226
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Qershor 1996 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
Çorovodë

Shpërndaje faqen

izet1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24, nga Çorovodë

izet1 për herë të fundit ishte:
11 Tetor 2015