1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
izet.molla123r57
Aktiviteti i fundit:
13 Tetor 2014
Anëtarësuar:
11 Tetor 2013
Postimet:
83
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
33

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Qershor 1996 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Çorovodë

Shpërndaje faqen

izet.molla123r57

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27, nga Çorovodë

izet.molla123r57 për herë të fundit ishte:
13 Tetor 2014