1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ITemrah
Aktiviteti i fundit:
18 Maj 2016
Anëtarësuar:
29 Shtator 2015
Postimet:
57
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1992 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

ITemrah

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29

ITemrah për herë të fundit ishte:
18 Maj 2016