1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ITBasnik
Aktiviteti i fundit:
23 Prill 2018
Anëtarësuar:
9 Shtator 2015
Postimet:
3
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Qershor 1986 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

ITBasnik

Anëtar, Mashkull, 35

ITBasnik për herë të fundit ishte:
23 Prill 2018