1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
itaddicted
Aktiviteti i fundit:
17 Mars 2018 në ora 01:17
Anëtarësuar:
2 Korrik 2016
Postimet:
117
Pëlqimet:
24
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Prill 1994 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

itaddicted

Anëtar Aktiv, Mashkull, 23

itaddicted për herë të fundit ishte:
17 Mars 2018 në ora 01:17