1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
IT.Jurgen
Aktiviteti i fundit:
20 Mars 2020
Anëtarësuar:
23 Janar 2016
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1990 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

IT.Jurgen

Anëtar, Mashkull, 30

IT.Jurgen për herë të fundit ishte:
20 Mars 2020